تالار عروسی

انتخاب سالن عقد تهران

در شرایط فعلی با وجود بیماری کووید-19 بسیاری از افراد از گرفتن عروسی های بزرگ اجتناب کرده و تنها به یک سالن عقد تهران بسنده می کنند. در حال حاضر، بسیاری از سالن های عقد امکانات باغ تالار عروسی را در مقیاس کوچک تر و با مهمانان محدود تر برای مشتریان خود فراهم می کنند.

جشن عقد، مراسمی است که معمولاً پس از اتمام مراسم ازدواج به عنوان پذیرایی از کسانی که در محضر شرکت کرده‌اند برگزار می‌شود، از این رو مهمانان می‌گویند: زوجین برای اولین بار به عنوان دو شخص متعهد و متاهل جامعه، در قالب خانواده به دوستان، آشنایان و اقوام معرفی می شوند. عروس و داماد میزبانان اصلی این مراسم هستند و غذا و نوشیدنی را انتخاب می کنند، اگرچه کیک عروسی نیز در این مراسم بسیار مهم و محبوب است.

نکات مهم در انتخاب سالن عقد تهران

  • موقعیت مکانی

این انتخاب در درجه اول به وضعیت اقتصادی خانواده بستگی دارد. برخی از افراد ترجیح می دهند مراسم عقدشان در منزل خودشان برگزار شود و در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی شود اما برخی دیگر ترجیح می دهند این مراسم را در سالن عقد تهران بگیرند و تنها با برگذاری این مراسم، به مراسم های دیگر خود خاتمه بخشند. سعی کنید اگر می خواهید در سالن عقد مراسم را بگیرید، نزدیک به محل زندگی مهمانان یا در جایی باشد که مهمانان به راحتی بتوانند حضور پیدا کنند همچنین جای پارک موجود باشد. سالن عقد تهران فراوان است پس با هر بودجه ای می توانید یک سالن مناسب پیدا کنید.

  • پذیرایی و غذا

اگر سالن عقد مورد نظر شما، خدمات پذیرایی نیز ارائه می دهد به نفع شماست. اما اگر این امکان برای سالن عقد وجود ندارد می توانید از سایت خدمات عروسی استفاده کنید و یک کترینگ خوب را برای مراسم خود درخواست دهید. غذای سرو شده در جشن عروسی بر اساس زمان عروسی و آداب و رسوم محلی تعیین می شود. غذا ممکن است از یک نوشیدنی غیر الکلی همراه با کیک عروسی گرفته تا شام های مفصل و چند غذایی متفاوت باشد. انتخاب نوع غذا کاملاً به صلاحدید و بودجه میزبانان انجام می شود زیرا هزینه های پذیرایی مراسم عروسی بسیار بالا رفته است.

  • رقص و پایکوبی

اگر رقص وجود داشته باشد، زوج تازه ازدواج کرده معمولاً با اولین رقص خود مجلس را گرم می کنند. این رقص ممکن است تانگو باشد یا یک رقص طراحی شده از گذشته. عروس و داماد ممکن است تصمیم بگیرند که یک برنامه رقص عادی یا سایر اشکال رقص مانند کلوپ، دیسکو یا هیپ هاپ را انتخاب کنند.

موسیقی در سالن عقد تهران

زمانی که زوج‌ ها می‌خواهند از پذیرایی خانواده و مهمانان خود اطمینان حاصل کنند احتمالا دوست دارند آیتم هایی را به مراسم خود در سالن عقد تهران اضافه کنند. این آیتم ها شامل گروه ‌های موسیقی زنده، رقصندگان حرفه‌ای مانند رقصنده ‌های سالن رقص یا رقصنده های گروهی، شعبده بازان، هنرمندان آتش بازی، ویولن‌ نوازان، کمدین‌ ها و سرگرمی‌ های جدید برای متمایز کردن مراسم عقد از سایرین اقدام به سرگرمی و شادی می کنند، می شود. بسیاری از سالن های عقد امروزه، دارای تمامی این سرگرمی ها می باشند.

هدیه یادبود مراسم عقد

در بسیاری از سالن های عقد گیفت هایی مد نظر گرفته شده است که می توانید آن ها را از سالن برای هدیه دادن به مهمانان خود خریداری کنید. در شرایطی که از آن ها خوشتان نیامد و باب میلتان نبود می توانید از سایت خدمات عروسی گیفت های خود را سفارش دهید.